Kontakt

Magisterske studium umele inteligence a Data Science.

Directory:\Kontakty \JU

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích -> Přírodovědecká fakulta -> Katedra informatiky
Branišovská 1760
370 05 České Budějovice
Česká republika

tel. +420 389 032 33

https://www.jcu.cz/en/study-at-usb/about-studies

Dotazy týkající se studia:
směřujte na studijní oddělení: studijni@prf.jcu.cz
– nebo přímo na studijní referentku pro zahraniční studenty: Ing. Jana Hánováhanova@prf.jcu.cz, +420 389 032 268.

Dotazy týkající se vízové povinnosti:
– Mgr. Barbora Okosy, bokosy@prf.jcu.cz
(Víza, Erasmus+)

Link:\Kontakty a informace o katedře:

Katedra informatiky
https://www.prf.jcu.cz/cz/fakulta/katedry/katedra-informatiky/

Sekretariát katedry:
eliska.pisova@prf.jcu.cz, +420 389 032 333
(obecné dotazy)

Garant studijního programu:
Doc. Dr. rer. nat. Ing. Jan Valdman – jvaldman@prf.jcu.cz
(dotazy ke studijnímu programu MAID)

Vedoucí katedry informatiky:
Ing. Rudolf Vohnout Ph.D. – rvohnout@prf.jcu.cz
(dotazy ke studijnímu programu MAID)

Osoba zodpovědná za profesní praxe:
Ing. Marta Vohnoutová – mvohnoutova@prf.jcu.cz
(dotazy k profesní praxi)

Directory:\Kontakty \THD

Technische Hochschule Deggendorf
Faculty of Computer Science
Dieter-Görlitz-Platz 1
94469 Deggendorf
GERMANY

https://www.th-deg.de/en/dit/directions

Ticketovací systém pro obecné M-AID otázky 
Mail: maid-info@th-deg.de
Pro obecné dotazy ohledně M-AIDu a nejvyšší pravděpodobnost včasné a správné odpovědi použijte nejprve tento ticketovací systém. 

Directory:\Kontakty \THD \M-AID koordinace studia na THD

Study Programme Coordination
Prof. Dr. Andreas Berl – andreas.berl@th-deg.de

Study Programme Academic Advisor
Prof. Dr. Wolfgang Dorner – wolfgang.dorner@th-deg.de

Course assistent
Daniela Koch – daniela.koch@th-deg.de

Centre for Studies M-AID
Evi Piatka – evi.piatka@th-deg.de

Language centre
Miriam Sikorski (languages) – miriam.sikorski@th-deg.de